Drodzy Pacjenci,
w okresie zagrożenia infekcją koronawirusem wprowadziliśmy zasady, które służą poprawie bezpieczeństwa zarówno Państwa, jak i naszego zespołu.

Prosimy Państwa o przestrzeganie następujących zasad:

1) Zapraszamy na wizyty lekarskie i psychoterapeutyczne po wcześniejszym uzgodnieniu, czy osobista wizyta jest konieczna, bez osób towarzyszących (chyba, że jest to terapia rodzinna)

2) Jeżeli dotyczą Państwa poniższe objawy:
· duszność,
· stan podgorączkowy (temperatura ciała pomiędzy 37°C a 38°C),
· objawy przeziębieniowe,
· gorączka,
· kaszel,
· duszności i kłopoty z oddychaniem,
· bóle mięśni i ogólne zmęczenie,
bądź w ostatnich dniach mieliście Państwo kontakt z osobą z potwierdzonym zakażeniem,

prosimy o odbycie wizyty on-line lub przełożenie wizyty stacjonarnej na późniejszy termin, po wcześniejszym skonsultowaniu się z najbliższą stacją sanitarno-epidemiologiczną lub placówką POZ w ramach teleporady.

3) Prosimy o punktualne zgłaszanie się na wizytę, żeby uniknąć gromadzenia się większej liczby osób w poczekalni, w miarę możliwości prosimy unikać przebywania w poczekalni.

4) Przed wejściem do budynku prosimy schować komórkę, portfel, klucze tak, aby nie kłaść ich na biurku, czy krześle w gabinetach.

5) Po wejściu do naszych gabinetów prosimy o zdezynfekowanie i umycie rąk – udostępniamy niezbędne środki higieny rąk. Prosimy o prawidłowe używanie maseczek, rekomendujemy stosowanie maseczek z certyfikatami FFP2, FFP3, KN95.

Prosimy o rejestrację telefoniczną pod numerem 733526497 bądź bezpośrednio u terapeutów. Przypominamy też, że telefonicznie można umówić się na WIZYTĘ ONLINE i zachęcamy do takiej formy kontaktu.

Dbajcie o siebie i swoich bliskich!
Pozdrawiamy i w razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt.